مهندسی ژئوتکنیک و مقاومت مصالح:

 گام اول پروژه‌های عمرانی

ایستا سازه تاو در سال 1390 به منظور ارائه کامل خدمات مهندسی ژئوتکنیک و مقاومت مصالح توسط مهندسین متعهد و با تجربه تاسیس شد.

گروه مهندسی ایستا سازه تاو خدمات مربوط به مهندسی ژئوتکنیک و مقاومت مصالح را با بالاترین کیفیت و همگام با استانداردهای جهانی برای تمامی پروژه‌ها از قبیل: مسکونی، تجاری و صنعتی ارائه می‌دهد. طی سالیان گذشته شرکت ایستا سازه تاو با گسترش تیم مهندسی و تکنیسین‌های خود آماده ارائه خدمات مهندسی ژئوتکنیک و مقاومت مصالح در سراسر کشور می‌باشد. تجربه درخشان و موفق با بیش از یک دهه، رضایت کارفرمایان محترم دولتی و خصوصی و انگیزه و پشتکار پرسنل ایستا سازه تاو، ما را امیدوار نموده که بتوانیم در راستای تحقق هدف اصلیمان که پیشرفت صنعت عمرانی کشور و رقابت با شرکت­های بین ­المللی می­ باشد مستمر و بی­ وقفه بکوشیم.

.

اعضای تیم ما

گروه مهندسی ایستا سازه تاو در طول سال­ها فعالیت خود دارای کادر مدیریتی متخصص و پرسنل کارآمد که از فارغ التحصیلان معتبرترین دانشگاه­های کشور هستند می­باشد. تیم ما متشکل از مهندسان خبره ژئوتکنیک و سازه می‌باشد. که ضمن رعایت استانداردهای جهانی، سعی در ارتقای کیفی پروژه‌های عمرانی کشور و جلب رضایت مشتریان عزیز را دارند.

فریبا مترجمی

مدیر عامل 

تحصیلات

کارشناس ارشد عمران-ژئوتکنیک

کارشناس دیجیتال مارکتینگ در حوزه ساختمان

سوابق

بیش از بیست سال سابقه در زمینه طراحی، نظارت و اجرا در پروژه‌های مختلف عمرانی در سراسر کشور

امیر نجف زاده

رئیس هیئت مدیره

تحصیلات

(DBA) با گرایش مدیریت عالی کسب و کار

(MBA) با گرایش مدیریت شهرسازی

کارشناس ارشد عمران-سازه

سوابق

نزدیک به بیست سال سابقه در زمینه طراحی، نظارت و اجرای در حدود بیش از یک میلیون متر مربع پروژه در سطح شهر تهران

گواهینامه ها:

فهرست